• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Янголи Африки і змова демонів: особистий мракобіс Трампа помолилася за його перемогу (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Духовний радник президента США Дональда Трампа, головний пастор мегацеркви New Destiny Паула Уайт вельми оригінально помолилася за переобрання нинішнього глави Білого дому на другий термін

Відео проповіді на межі мракобісся було викладено в мережу, передає "ДС".

"Я чую звук рясного дощу, я чую звук перемоги, я чую звук крику і співу. Я почула звук перемоги. Я чую звук рясного дощу, я чую звук перемоги", — сказала вона.

При цьому, за її словами, існує якийсь "демонічна змова", спрямована на 6 штатів. Ймовірно, вона має на увазі 6 штатів, де голоси ще не підраховані і перемога в будь-якому з них кандидата від Демократичної партії гарантує йому перемогу.

Уайт стверджує, що "чорт не випускає янголів прямо зараз". При цьому, за її словами, існує якесь "янгольське підкріплення" з Африки і Південної Америки. Свій виступ вона супроводжувала невиразним речитативом.

Вона також закликала страйкувати до перемоги в боротьбі з ворогами, які заперечують перемогу Трампа.

Паула Уайт влаштувалася на роботу в Білий дім в 2019 році. Але з Трампом вона познайомилася, як стверджують ЗМІ, ще в 2002 році, коли він звернув увагу на її телешоу. Вона молилася за Трампа під час виборчої кампанії 2016 року і була присутня на його інавгурації. Вона звинувачує опонентів Трампа у використанні чаклунства і чорної магії, а багатство вона називає свідченням божої благодаті. У США ставлення до Паули Уайт неоднозначне. Її неодноразово звинувачували в поширенні єресі і мракобісся.

Відзначимо, в даний час на виборах лідирує Джо Байден. Його підтримали 264 виборники при 270 необхідних для перемоги. Трамп заручився підтримкою 214 членів колегії виборників. Підрахунок голосів не закінчено в 6 штатах. У пʼяти з них поки лідирує Трамп, а в Неваді — Байден з невеликим відривом. Перемога демократа в будь-якому з цих штатів гарантує йому перемогу на виборах. Трампу для переобрання необхідно перемогти у всіх штатах.

Нагадаємо, раніше команда Дональда Трампа подала в суд позов з вимогою зупинити підрахунок голосів на виборах глави держави в штатах Вісконсін і Мічиган. Пізніше в штабі заявили про намір оскаржити результати в Неваді, якщо там переможе Байден.

Дональд Трамп просить зупинити підрахунок голосів на виборах президента США

    Реклама на dsnews.ua