• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Аніта Цой, Кіркоров і його друг Басков заспівали пісню на підтримку Лукашенка (ВІДЕО)

Більш ніж 20 виконавців з Росії та Білорусії взяли участь у зйомках музичного кліпу, який названий цитатою з виступу де-факто президента Білорусі Олександра Лукашенка "Улюблену не віддають"

Філіп Кіркоров за Лукашенка
Філіп Кіркоров за Лукашенка
Реклама на dsnews.ua

Серед росіян, які підтримали Лукашенко, виявилися Філіп Кіркоров, Микола Басков, Олександр Буйнов, Аніта Цой, передає "ДС".

Приспів в пропагандистській пісні звучить як (мовою оригіналу):

Здесь мое небо, мой дом, мое сердце.

Здесь все родное и близкое с детства.

Я люблю всей душою землю свою.

Здесь мы живем, будут жить наши дети

В мире, любви и согласии — вместе.

Просто знай — любимую не отдают!

Останні слова приспіву були прикінцевими словами Лукашенка під час щорічного послання народу і Національним зборам республіки, з яким він виступив 4 серпня, відзначає РБК.

"Ми сьогодні міцно тримаємо в руках майбутнє. Майбутнє нашої незалежної Білорусі. Країну ми вам не віддамо. Незалежність коштує дорого. Але вона варта того, щоб її зберегти і передати майбутнім поколінням. За нами Білорусь — чиста і світла, чесна й гарна, роботяща, трошки наївна і трохи вразлива. Але вона — наша, вона улюблена. А улюблену не віддають", — сказав він напередодні президентських виборів, після яких в країні почалися масові акції протесту і страйки.

Зазначимо, що кліп, опублікований 17 вересня в Youtube, станом на 11.40 18 вересня зібрав 61 832 переглядів. Скільки відео зібрало коментарів, невідомо, оскільки ця функція завбачливо відключена. Також не можна встановити кількість лайків і дизлайків.

Як писала "ДС" за день до виборів президента Білорусі, 8 серпня, деякі українські артисти взяли участь в концертах, організованих білоруською владою.

    Реклама на dsnews.ua