• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Apple запатентувала самовідновлюваний екран

Реклама на dsnews.ua

Бюро по патентах і товарних знаків США опублікувало патентну заявку Apple на екран, який може відновлюватися від подряпин або інших пошкоджень

Про це йдеться на сайті Patently Apple, передає "ДС".

Відповідно до патенту, шар покриття дисплея може включати в себе шар еластомеру в гнучкою областю шару покриття екрану для підвищення гнучкості.

"Під час роботи електронного пристрою на покривному шарі дисплея електронного пристрою можуть з'явитися подряпини або вм'ятини. Для поліпшення зовнішнього вигляду бажано мінімізувати наявність подряпин і вм'ятин. Щоб зменшити кількість пошкоджень, покривний шар дисплея може включати в себе шар самовідновлюваного матеріалу", — йдеться в повідомленні .

Відновлення дисплея від пошкоджень може відбуватися в шарі самовідновлюється матеріалу без підказки, наприклад, матеріал покриття може заповнити вм'ятину навіть без зовнішнього втручання.

Нагадаємо, на офіційному сайті Apple 21 вересня з'явилася вакансія аналітика анотацій для команди голосового помічника Siri з позначкою "україномовний". Серед головних вимог — бездоганне знання української та англійської мов.

    Реклама на dsnews.ua