• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Вірменія повинна змиритися з тим, що звільнені нами території вона більше ніколи не побачить", — Алієв

Реклама на dsnews.ua

На переговорах в Москві Азербайджан не став вимагати за столом переговорів повної капітуляції Вірменії

Про це сказав президент Азербайджану Ільхам Алієв, передає "ДС" з посиланням на Haqqin.az.

"Вночі та вранці (з 9 на 10 жовтня. — Ред.) Я був поінформований про спроби масштабного контрнаступу вірменських сил з багатьох напрямків: і спроба відбити Гадрут, і спроба відбити звільнені нами території в Джебраїльський районі, і спроба в північному напрямку. Розуміючи, що в Москві сторони можуть домовитися, вони намагалися максимум повернути собі назад те, що було втрачено, і те, що їм не належить, тому головний фактор міцності режиму перемир'я буде полягати в тому, що Вірменія повинна змиритися з тим, що ці території у нас, що вона їх більше ніколи не побачить і не буде робити ніяких спроб відвоювати ", — заявив Алієв.

Ільхам Алієв особливо відзначив, що на переговорах в Москві Азербайджан не став вимагати за столом переговорів повної капітуляції Вірменії: "Ми розуміємо, що режим Пашиняна досить вразливий. Він був вразливий і до ескалації в силу внутрішньополітичних причин. Зараз він вразливий ще більше. І я не вважаю, що в інтересах Азербайджану, щоб в Вірменії зараз сталася ще одна революція і прийшли б до влади шалені націоналісти, радикали, азербайджанофоби. Тому ми не стали наполягати на конкретні дати в рамках тієї заяви, яку було погоджено ".

Нагадаємо, чинний голова ОБСЄ, прем'єр-міністр Албанії Еді Рама вітає домовленості між Азербайджаном і Вірменією про припинення вогню.

    Реклама на dsnews.ua