• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Вірменія і Азербайджан звинувачують один одного в зриві перемир'я

Реклама на dsnews.ua

Вірменія і Азербайджан висунули взаємні звинувачення в порушенні режиму припинення вогню в Нагірному Карабасі, який набрав чинності о 12:00 10 жовтня

Про це написали на своїх сторінках в Facebook Міністерство оборони Азербайджану і прес-секретар міністра оборони Вірменії Шушан Степанян, передає "ДС".

«Збройні сили Вірменії ведуть інтенсивний обстріл населених пунктів Геранбойського, Тертерського, Агдамського, Агджабедінского і Фізулінського районів. Азербайджанська армія застосовує у відповідь заходи проти ворога», — йдеться в заяві Міністерства оборони Азербайджану.

Пізніше прес-секретар міністра оборони Вірменії Шушан Степанян заявила про атаку сил Азербайджану в Нагірному Карабасі з південного напрямку і про обстріл міста Гадрут.

Вона також зазначила, що заява Міноборони Азербайджану про те, що вірменська сторона веде вогонь в напрямку Тартарского і Агдамського районів, «є черговою фальсифікацією».

Нагадаємо, Вірменія і Азербайджан погодили спільний документ за підсумками переговорів, що пройшли в Москві через конфлікт в Нагірному Карабасі. З 12:00 10 жовтня в регіоні оголошено перемир'я. При цьому конкретні параметри припинення режиму вогню будуть узгоджені додатково.

    Реклама на dsnews.ua