• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Армія Нагірного Карабаху може почати наступ на Азербайджан, — Пашинян

Реклама на dsnews.ua

Збройні формування невизнаної Нагірно-Карабахської республіки можуть почати наступ на територію Азербайджану поза зоною конфлікту

Про це заявив прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян в інтерв'ю "РБК", передає "ДС".

"Якщо сьогоднішня операція закінчиться так, як вона почалася, а я думаю, що це дуже ймовірно. Тому що армія Карабаху після такого успіху не буде просто сидіти і чекати перегрупування азербайджанських сил. І я думаю, що, якщо сьогодні у них вийде, вони спробують розвинути успіх", — сказав Пашинян, коментуючи можливе розширення бойових дій на території Азербайджану.

При цьому він зазначив, що рішення будуть приймати воєначальники Нагірного Карабаху.

Пашинян також прокоментував заяву азербайджанської сторони про звільнення низки населених пунктів в Нагірному Карабасі.

"Якщо врахувати ту інформацію, яка приходить сьогодні зранку, ми можемо сказати, що задумка карабахських воєначальників спрацювала — вони на півдні зробили тактичні кроки, залишили коридор і заманили туди військовий корпус Азербайджану. Буквально в ці секунди цей корпус зазнає нищівних ударів. І я думаю, що це буде ключовий момент всієї операції", — сказав він.

Як повідомляла "ДС", раніше Міністерство оборони Вірменії заявило, що Азербайджан почав великий наступ на південному напрямку Нагірного Карабаху, задіявши резервні сили і велику кількість військової техніки.

Міністерство оборони Азербайджану звинуватило вірменську армію в обстрілі населених пунктів в трьох районах країни, які знаходяться за межами Нагірного Карабаху.

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що країна готова піти на компроміси в питанні врегулювання конфлікту за умови аналогічної позиції влади Азербайджану.

Міжнародні переговори про врегулювання конфлікту в Нагірному Карабасі пройдуть 8 і 12 жовтня в Женеві і Москві відповідно.

    Реклама на dsnews.ua