• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Авіакатастрофа Ан-26: Президент Угорщини висловив співчуття

Реклама на dsnews.ua

Президент Угорщини Янош Адер висловив співчуття Україні у зв'язку з катастрофою Ан-26 біля міста Чугуєва Харківської області

Про це йдеться в повідомленні Надзвичайного і Повноважного Посла України в Угорщині Любові Непоп в Facebook, передає "ДС".

"Президент Угорщини Янош Адер направив президенту України Володимиру Зеленському співчуття від імені Угорщини в зв'язку з катастрофою в аеропорту міста Чугуєва літака Ан-26 Повітряних сил Збройних сил України увечері 25 вересня", — написала вона.

Непоп додала, що Адер від себе особисто і від угорського народу висловив щирі співчуття членам сімей та близьким загиблих в цій трагедії.

"У ці тяжкі години випробувань ми щиро співчуваємо їм і від серця поділяємо їх великий біль. Пораненим в цій катастрофі бажаємо якнайшвидшого одужання", — зазначив президент Угорщини.

Нагадаємо, увечері 25 вересня військовий літак АН-26 розбився біля Чугуєва. Літак впав під час заходу на посадку. На його борту знаходилися 7 офіцерів і 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних сил. Вижив лише один курсант.

20-річний курсант В'ячеслав Золочівський, який вижив у катастрофі літака Ан-26, розповів про своє спасіння.

Харківський національний університет Повітряних сил імені Івана Кожедуба оприлюднив список загиблих в результаті краху військового літака АН-26 в Чугуєві.

    Реклама на dsnews.ua