• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Австралія може послабити карантин: В країні вперше не зафіксували жодного випадку COVID-19

Реклама на dsnews.ua

В Австралії за останню добу, 31 жовтня, не виявили жодного нового зараження коронавирусною хворобою вперше за п'ять місяців

Про це йдеться в повідомленні агентства Reuters, передає "ДС".

Австралія зафіксувала перший день відсутності нових пацієнтів з COVID-19, починаючи з 9 червня, заявив міністр охорони здоров'я країни Грег Хант. У зв'язку з цим в країні планують подальше ослаблення обмежень по соціальному дистанціювання.

У штаті Вікторія — найбільш гарячій точці, на яку припадає понад 90% з 907 смертей, пов'язаних з коронавірусів в Австралії, не було зареєстровано жодного нового випадку захворювання і жодного летального випадку внаслідок пандемії вже другий день поспіль. Минулого тижня штат Вікторія вже скасував більшість зі своїх обмежень.

З початку пандемії в Австралії зареєстровано тільки 27 500 випадків захворювання. Невеликі цифри інфікування пов'язують з швидким закриттям міжнародних кордонів і запровадженням обмежень по соціальному дистанціювання, а також широкомасштабним тестуванням і відстеженням хвороби.

Нагадаємо, станом на ранок 1 листопада в світі зареєстрували 475 201 новий випадок захворювання коронавирусной хворобою COVID-19, померли 6 488 пацієнтів.

    Реклама на dsnews.ua