• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Австралія здійснила перший міжнародний рейс за півтора року

Аеропорт Сіднея прийняв перший за 590 днів регулярний міжнародний пасажирський рейс. Літак, який прибув у понеділок з Лос-Анджелеса, відкрив програму відновлення авіасполучення між Австралією та рештою світу

Австралія здійснила перший міжнародний рейс за півтора року
Австралія здійснила перший міжнародний рейс за півтора року
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Reuters, передає "ДС".

За оцінками МЗС Австралії, близько 47 тис.громадян і постійних жителів країни отримали право на в'їзд.

Так, з 1 листопада кордони країни відкриті для повністю вакцинованих громадян Австралії та їх найближчих родичів, проте безкарантинний в'їзд дозволений лише на території двох регіонів (Штати Новий Південний Уельс і Вікторія), а міжнародні рейси виконуються тільки через аеропорти Сіднея і Мельбурна.

Планується, що з 1 грудня безкарантинний в'їзд дозволить також Північна територія країни через Міжнародний аеропорт Дарвіна.

Громадянам іноземних держав в'їзд на територію Австралії як і раніше заборонений.

Нагадаємо, обмеження, викликані необхідністю запобігання поширенню COVID-19, діяли 18 місяців. Відповідно до них австралійці, які знаходяться за кордоном, за рідкісним винятком не мали можливості повернутися на батьківщину або виїхати за кордон.

Обмеженій кількості громадян і постійних жителів дозволялося повертатися з-за кордону з обов'язковим 14-денним карантинним періодом в готелі своїм коштом.

Як писала "ДС", через пандемію COVID-10 Австралія не прийматиме іноземних туристів щонайменше до 2022 року.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua