• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

Азербайджан і Вірменія домовилися про нове припинення вогню

Реклама на dsnews.ua

Вірменія і Азербайджан домовилися про нове гуманітарне перемир'я в Нагірному Карабасі. Режим припинення вогню має розпочатися опівночі 18 жовтня

Про це йдеться повідомленні міністерств закордонних справ Вірменії та Азербайджану, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

Як заявили в Баку і Єревані рішення про перемир'я прийняли відповідно до заяви президентів Франції, Російської Федерації та Сполучених Штатів Америки і у відповідності до московської заяви глав МЗС від 10 жовтня.

Нагадаємо, перша угода про припинення вогню в Нагірному Карабасі була підписана главами МЗС Вірменії і Азербайджану 10 жовтня. Переговори між представниками Баку і Єревана проходили в Москві і тривали більше 11 годин.

Однак досягнутого в Москві перемир'я з самого його початку не дотримувалася жодна зі сторін. Азербайджанські та вірменські військові досі продовжують бойові дії в Нагірному Карабасі.

Нагадаємо, раніше президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив про звільнення від вірменської окупації ще кількох населених пунктів в Нагірному Карабасі. Азербайджанська армія взяла під свій контроль три села в Ходжавендському районі.

    Реклама на dsnews.ua