• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Азербайджан і Вірменія звинувачують один одного в провокаціях на кордоні

Міністерство оборони Азербайджану заявило про обстріл Вірменією позицій своїх військових на кордоні. Натомість офіційний Єреван повідомив, що азербайджанська сторона відкривала вогонь по вірменським позиціях

Азербайджан і Вірменія звинуватили один одного в обстрілі позицій на кордоні
Азербайджан і Вірменія звинуватили один одного в обстрілі позицій на кордоні / mil.am
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужб міністерств оборони Азербайджану та Вірменії, передає "ДС".

"Вранці 17 липня збройні сили Вірменії обстріляли позиції Азербайджанської армії в напрямку Садаракського району Нахчиванської Автономної республіки", — заявили азербайджанські військові.

Вони зазначили, що на обстріли з вірменської сторони був відкритий вогонь у відповідь, щоб "змусити замовкнути іншу сторону". Серед азербайджанських військових втрат немає.

Через кілька годин Міноборони Вірменії випустило пресреліз. У ньому говориться, що вдень 17 липня азербайджанські військові "періодично обстрілювали вірменські позиції", які знаходяться на ділянці кордону поблизу села Єрасх.

Вірменська сторона також відкривала вогонь у відповідь.

"З вірменського боку загиблих і поранених немає. Обстановка в районі Єрасха відносно стабільна", — уточнили у відомстві.

Як повідомляла "ДС", 14 липня на азербайджано-вірменському кордоні сталася перестрілка, в результаті якої загинув військовий. У Вірменії звинуватили азербайджанську сторону в спробі просунутися на нові позиції.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua