• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Азербайджан може здійснити ракетний удар по стратегічним об'єктам Вірменії

Реклама на dsnews.ua

На тлі загострення конфлікту між Вірменією та Азербайджаном в Баку заявили про здатність завдати ракетних ударів по атомній електростанції (АЕС) на території Вірменії в разі обстрілу стратегічних об'єктів вірменською стороною

Про це заявив представник Міністерства оборони Азербайджану Вагіф Даргяхли, передає "ДС" з посиланням на 1news.az.

За його словами, до таких дій Азербайджан може вдатися у відповідь на погрози Єревана нанести удар по Мінгячевирському водосховищу. Він підкреслив, що рельєф і проведені на об'єкти укріплювальні роботи, а також засоби ППО не дозволять знищити стратегічний об'єкт.

"У той же час, вірменська сторона не повинна забувати, що новітні ракетні системи, що знаходяться на озброєнні нашої армії, дозволяють з високою точністю вдарити по Мецаморській АЕС, що може стати для Вірменії причиною великого лиха", — додав Даргяхли.

Як повідомляла "ДС", на кордоні між Вірменією та Азербайджаном в Товузському районі 12 липня відбулися зіткнення, в результаті чого були загиблі серед військових з обох сторін. В Азербайджані також заявили про загибель мирного жителя під час обстрілу вірменської артилерії.

Вірменія заявила, що військові Азербайджану зробили спробу порушення державного кордону на автомобілі УАЗ, а потім намагалися захопити вірменський опорний пункт. Азербайджан звинуватив Вірменію в провокації, повідомивши, що вірменські військові відкрили вогонь з артилерійських установок.

МЗС України закликав сторони конфлікту докласти максимальні зусилля для деескалації ситуації і продовження пошуку шляхів мирного вирішення конфлікту. У відповідь МЗС Вірменії викликало "на килим" українського посла Івана Кулебу.

Вчора, 15 липня, протестувальники облили борщем посольство України в столиці Вірменії Єревані, висловлюючи обурення у зв'язку з заявою МЗС України щодо конфлікту з Азербайджаном.

    Реклама на dsnews.ua