• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Байден і голова Єврокомісії домовилися про координацію дій з питань України та РФ

Президент США Джо Байден 5 березня провів телефонну розмову з головою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляйєн, домовившись координувати дії щодо України та Росії

Джо Байден
Джо Байден
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться на сайті Білого дому, передає "ДС".

Байден висловив підтримку Євросоюзу та свою прихильність відновленню і пожвавленню партнерства США і ЄС, відзначивши спільні цінності та найбільші у світі торговельні та інвестиційні відносини.

Лідери США та ЄС домовилися на чотири місяці зупинити дію тарифів, які повʼязані з суперечками довкола Всесвітньої торгової організації. Крім того, вони обговорили співпрацю для подолання пандемії коронавірусу.

"Лідери також погодилися координуватися щодо питань, що становлять взаємний інтерес, у тому числі щодо Китаю, Росії, Білорусі, Україні та Західних Балкан", — додали у Білому домі.

Нагадаємо, 2 березня США запровадили санкції проти Росії за отруєння і кримінальне переслідування лідера опозиції Олексія Навального. Зокрема, заборонені торгівля зброєю і військовими технологіями, а також надання будь-якої фінансової допомоги, кредитів і кредитних гарантій РФ. Винятки були зроблені для поставок екстреної гуманітарної допомоги та співпраці у космічній сфері.

3 березня президент США Джо Байден продовжив санкції проти Росії за агресію проти України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua