• USD 28.8
  • EUR 32.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Байден не піднімав питання спільної зустрічі представників НАТО і Росії, - президент Естонії

План проведення зустрічі між основними країнами НАТО і Росією не обговорювався у телефонній розмові президента США Джо Байдена з главами 9 східноєвропейських держав-членів Альянсу

Байден не піднімав питання спільної зустрічі представників НАТО і Росії;
Байден не піднімав питання спільної зустрічі представників НАТО і Росії;
Реклама на dsnews.ua

Про це президент Естонії Алар Каріс розповів виданню ERR, передає "ДС".

"Його посил східному флангу був чіткий: всі рішення щодо безпеки прийматимуться разом і що немає ситуації, коли є східний та західний фланг, південний та північний. Ці рішення НАТО прийматиме спільно, це стосується й теми України", — сказав політик.

За його словами, у розмові не йшлося про те, що президент США хоче провести зустріч із Росією і щонайменше чотирма основними країнами НАТО. 

"Швидше залишається думка, що всі будуть залучені до такої можливої зустрічі. Сьогодні про зустріч не йшлося", — сказав Каріс.

З його слів, важко зрозуміти, що думає Росія, і на цьому наголосив президент Байден.

"З його телефонної розмови (з президентом РФ Володимиром Путіним — ДС) було важко зрозуміти реальні плани Росії. Важливо показати, що за кожним кроком піде зустрічний. І Байден наголосив: є економічні, фінансові важелі, якщо потрібно, то й військові", — зазначив естонський президент.

Нагадаємо, видання Bloomberg, з посиланням на анонімні джерела, повідомило, що Байден має намір запропонувати провести зустріч за участю представників Росії і членів НАТО.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua