• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Байден відмовиться від спільної пресконференції з Путіним після переговорів у Женеві

Президент США Джо Байден проведе одиночну пресконференцію за підсумками зустрічі з російським лідером Володимиром Путіним на наступному тижні

Джо Байден
Джо Байден
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Reuters, передає "ДС".

Байден зустрінеться з Путіним 16 червня у Женеві на саміті, де будуть обговорюватися стратегічні питання ядерного озброєння та погіршуються відносини між Москвою і Заходом.

При цьому американська сторона вирішила відмовитися від звичного формату спільного виступу після переговорів, щоб Байден не спілкувався з журналістами на одному майданчику разом з Путіним.

У Білому домі досі працюють над форматом зустрічі Байдена з президентом Путіним і його делегацією, але підтвердили деякі деталі, в тому числі окрему пресконференцію президента США після переговорів.

"Ми очікуємо, що ця зустріч буде відвертою і прямою. Персональна прес-конференція — відповідний формат, щоб чітко розповісти вільним ЗМІ про теми, які обговорювалися на зустрічі, як з точки зору областей, в яких ми можемо домовитися, так і в областях, де у нас є серйозні розбіжності", — сказав представник Білого дому.

Як повідомляла "ДС", велика частина підготовки президента США Джо Байдена до зустрічі у Женеві з президентом РФ Володимиром Путіним проходила при щоденних брифінгах розвідки.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua