• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Байден скасував ще одне рішення Трампа — по Алясці

Адміністрація президента США Джо Байдена призупинила рішення попередника Дональда Трампа про оренду в заповіднику дикої природи на Алясці ділянок для видобутку нафти і газу, проти якого виступали захисники навколишнього середовища і корінних народів

Джо Байден
Джо Байден / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в матеріалі Reuters, передає "ДС".

Як повідомляється, ще під час своєї передвиборної кампанії Байден обіцяв захистити невинне середовище проживання білих ведмедів, карибу і перелітних птахів, для яких Аляска є домівкою.

За словами національного радника Білого дому з питань клімату Джини Маккарті, Байден "вдячний Міністерству внутрішніх справ за негайні дії", і що поспішно проведений адміністрацією Трампа аукціон з оренди нафти і газу в заповіднику "міг змінити характер цього місця назавжди".

Як зазначається, орендарів вже повідомили про прийняте рішення Байдена. У свою чергу, Управління промислового розвитку і експорту Аляски, якому належать сім договорів оренди ANWR і офіційні особи Аляски заявили, що розчаровані цим рішенням.

"Я виступаю проти цього нападу на економіку Аляски і буду використовувати всі необхідні засоби, щоб звести нанівець це кричуще федеральне зловживання", — заявив губернатор Аляски Майк Данліві.

Нагадаємо, раніше Джо Байден зняв встановлений Трампом ліміт на прийом біженців в США, а також скасував санкції та візові обмеження для посадових осіб Міжнародного кримінального суду, які наклав Дональд Трамп. Крім того, Байден скасував указ Трампа, який суттєво обмежував видачу імміграційних віз іноземцям.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua