• USD 26.2
  • EUR 30.5
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Байден підпише перші укази після інавгурації вже сьогодні: в яких сферах

Реклама на dsnews.ua

Обраний президент США Джо Байден після інавгурації підпише перші укази, які стосуються в сфер екології та протидії коронавірусу. Також Байден збирається скасувати будівництво стіни на кордоні з Мексикою

Про це заявила команда Байдена, передає "ДС" з посиланням на BBC.

Так, одним з його перших кроків буде постанова виконавчої гілки влади, що вимагає носіння масок по всій країні і під час міждержавних поїздок.

Крім того, Байден хоче прискорити впровадження вакцини з кінцевою метою — вакцинувати 100 мільйонів осіб хоча б першою дозою щеплення проти COVID за перші 100 днів свого перебування на посаді.

Журналісти нагадують, що попередник Байдена Дональд Трамп скоротив податки в США в 2017 році, але команда обраного президента заявила, що така податкова політика "несправедливо винагороджує найбагатших американців".

У зв'язку з цим новий президент хоче подвоїти податки.

У перший день президентства Байден хоче підписати указ про повернення США до ВООЗ і кліматичну угоду. Він також хоче скасувати указ Трампа про заборону на поїздки в країну.

Крім цього президент США хоче скасувати будівництво стіни з Мексикою. Кампанію Трампа зі зведення стіни він назвав "марною тратою грошей". Команда Байдена хоче зайнятися введенням нових заходів прикордонного контролю.

    Реклама на dsnews.ua