• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Байден попередив про загрозу "справжньої війни" через кібератаки Росії та Китаю

Президент Сполучений Штатів Джо Байден попередив про загрозу "справжньої війни" через кібератаки, зокрема з боку Росії та Китаю

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав час промови в офісі директора Національної розвідки США, інформує "ДС" із посиланням на Reuters.

"Я думаю, зростає ймовірність війни – справжньої війни зі зброєю з великою державою – це буде наслідком кібератак", — сказав голова Білого дому.

Кібербезпека піднялася на перше місце в порядку денному для адміністрації Байдена після серії гучних атак на такі організації, як компанія з управління мережами SolarWinds, Colonial Pipeline, мʼясопереробна компанія JBS та програмна компанія Kaseya. Ці кібератаки завдали шкоди, у тому числі енергетиці та продовольству в деяких регіонах США.

Під час саміту в Женеві наприкінці червня президент Джо Байден передав президенту РФ Владіміру Путіну список об'єктів критично важливої інфраструктури США, і це стало "посланням" американського лідера про потенційну відповідь Вашингтона за кібератаки на них.

З того часу посадовці команди адміністрації Байдена з питань національної безпеки постійно контактують з Кремлем через кібератаки на США.

Байден також озвучив загрози з боку Китаю, який до середини 2040-х років може стати "найпотужнішою військовою силою у світі" і країною з "найбільшою економікою у світі".

 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua