• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Байден позбувся кнопки виклику офіціанта з колою, якою користувався Трамп

Реклама на dsnews.ua

Президент США Джо Байден прибрав зі свого столу в Овальному кабінеті червону кнопку, яку натискав його попередник Дональд Трампадля регулярного виклику офіціанта зі склянкою дієтичної коли

Так, пристрій, встановлений на столі Resolute, не було видно на фотографіях президента Байдена, знятих в четвер у Білому домі, передає "ДС" з посиланням на Європейську правду.

Трамп, великий шанувальник дієтичної коли, встановив кнопку на стіл Resolute для безперебійного доступу до напою. Її натискання викликало співробітника, який подавав напій спраглому президенту.

Згідно з повідомленнями, Трамп регулярно вживав 12 банок дієтичної коли в день.

Колишній помічник в Білому домі Кріс Сімс написав в своїй книзі "Команда гадюк" в 2019 році, що Трамп також використовував червону кнопку як спосіб жартувати над відвідувачами, вдаючи, що це ядерна кнопка.

"Несподівано він натиснув на кнопку. Не знаючи, що робити, гості дивилися один на одного з піднятими бровами. Через кілька хвилин до кімнати зайшов офіціант, несучи на срібній таці склянку, наповнену дієтичної колою, і Трамп вибухнув сміхом", — написав Сімс.

Хоча Байден, ймовірно, позбувся кнопки, він, як повідомляється, розділяє смаки Трампа щодо напоїв. Організатор харчування, який працював з колишнім віцепрезидентом, в минулому році розповів The Washington Post, що Байден мав у себе запаси Coke Zero.

Нагадаємо, президент США Джозеф Байден в перший день свого перебування на посаді 20 січня підписав серію указів, якими скасовуються резонансні рішення Дональда Трампа.

    Реклама на dsnews.ua