• USD 41.5
  • EUR 45.3
  • GBP 54
Спецпроєкти

Байден закликав демократів та донорів припинити бунт

Президент США Джо Байден закликав представників Демократичної партії в Конгреесі та фінансових донорів політичної сили припинити бунт та підтримати його участь у виборах глави держави

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у його листі партійцям, передає "ДС" з посиланням на Вloomberg.

"Я твердо налаштований залишитися в цій гонці, вести цю гонку до кінця і перемогти Дональда Трампа ", — написав Байден у листі.

Зазначається, що на вихідних деякі відомі демократи Палати представників заявили приватно, що хочуть, щоб 81-річний Байден пішов у відставку. У листі президента чітко зазначено, що він не піде тихо — дасть демократам, стурбованим його кампанією, вибір між тривалою боротьбою за владу або об’єднанням за кандидата, який, на їхню думку, приведе їх до поразки.

"Питання про те, як рухатися далі, лунає вже більше тижня. І пора цьому закінчувати. Будь-яке ослаблення рішучості або відсутність ясності щодо попереднього завдання тільки допомагає Трампу і шкодить нам. Настав час об’єднатися, рухатися вперед як єдина партія та перемогти Дональда Трампа", — підкреслив Байден.

Щонайменше дев'ять демократів у Палаті представників, включаючи деяких високопоставлених членів партії, заявили, що вважають, що Байден більше не повинен бути їхнім кандидатом у президенти.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua