• USD 39.4
  • EUR 42
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

Байден продовжив надзвичайний режим через війну в Україні

Президент США Джо Байден продовжив дію режиму надзвичайного стану, який було введено через агресію Росії проти України

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у відповідному листі спікеру Палати представників Конгресу США, передає "ДС" з посиланням на сайт Білого дому.

"Я надіслав до Федерального реєстру для публікації додане повідомлення про те, що надзвичайний стан, оголошений виконавчим наказом 13660 від 6 березня 2014 року, який було розширено…, має діяти після 6 березня 2024 року", — йдеться в повідомленні.

Національне законодавство США передбачає, автоматичне припинення надзвичайного стану, якщо протягом 90 днів до річниці його оголошення президент не опублікує у Федеральному реєстрі та не передасть до Конгресу повідомлення про те, що надзвичайний стан буде продовжено.

В листі зазначається, що "дії та політика осіб, які підривають демократичні процеси та інститути в Україні; загрожують її миру, безпеці, стабільності, суверенітету та територіальній цілісності; і сприяють незаконному привласненню її активів", а також дії та політика уряду Росії "продовжують становити незвичайну та надзвичайну загрозу національній безпеці та зовнішній політиці США. Тому я вирішив, що необхідно продовжувати надзвичайний стан".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua