• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Байден скасував низку скандальних указів Трампа

Реклама на dsnews.ua

Президент США Джозеф Байден у перший день свого перебування на посаді підписав серію указів, які скасовують резонансні рішення Дональда Трампа

Зокрема, Байден підписав указ про приєднання США до Паризької угоди з клімату, з якої країна вийшла після приходу до влади Трампа, інформує "ДС".

Також новий глава Білого дому скасував рішення Трампа про вихід із Всесвітньої організації охорони здоровʼя і про заборону на вʼїзд до США з деяких країн з переважно мусульманським населенням, пише "Голос Америки".

"Байден виконає свою передвиборчу обіцянку допомогти бідним у фінансовому відношенні американцям впоратися з наслідками пандемії коронавірусу. Він продовжить федеральну заборону на виселення із займаного житла і запропонує федеральним агентствам продовжити терміни викупу заставних за іпотечними кредитами, що гарантовані на федеральному рівні", — йдеться в повідомленні.

Як зазначається, помічники Байдена повідомили, що він прийме десятки інших рішень у найближчі 10 днів, "оскільки прагне швидко переорієнтувати подальший розвиток країни, не чекаючи схвалення Конгресу".

    Реклама на dsnews.ua