• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Байден сказав, що робитиме в перші 100 днів президентства

Реклама на dsnews.ua

Обраний президент США Джо Байден заявив, що протягом своїх перших 100 днів перебування на посаді має намір реалізувати імміграційну реформу, скасувати укази свого попередника на цій посаді Дональда Трампа про навколишнє середовище і допомогти владі штатів у боротьбі з коронавірусом

Про це Байден заявив в інтерв'ю телеканалу NBC, передає "ДС".

"Я направлю до Сенату Сполучених Штатів законопроєкт про імміграцію, який дозволить отримати громадянство більш ніж 11 мільйонам незареєстрованих людей в Америці (...) Я також маю намір покінчити з деякими, я думаю, дуже шкідливими виконавчими указами, які значно вплинули на погіршення клімату і зробили нас менш здоровими (...), які підписав президент (Трамп — "ДС")", — сказав він.

Байден також додав, що подбає про те, щоб влада штатів, які постраждали від пандемії коронавірусу, отримали "негайну допомогу", хоча і не уточнив, як він це зробить.

За його словами, "це більше, ніж просто фінансова криза — це криза, яка викликає реальний психічний стрес у мільйонів людей".

Крім того, Байден заявив, що не планує після інавгурації ініціювати розслідування відносно Трампа:

"Я не буду робити те, що робить цей президент, і використовувати Міністерство юстиції як засіб, щоб наполягати на тому, що щось сталося", — зазначив новообраний президент США.

Нагадаємо, 3 листопада в США відбулися президентські вибори. За результатами підрахунку голосів, перемогу на них здобув Джо Байден — він отримав 306 голосів вибірників при 270 необхідних. Чинний президент Дональд Трамп відмовляється визнавати свою поразку, через суд вимагаючи перерахунку голосів в окремих штатах. Втім, Байдена вже почали вітати іноземні лідери, а сам він робить призначення в перехідній адміністрації.

    Реклама на dsnews.ua