• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Байден відмовився розкривати зміст листа, який йому залишив Трамп

Реклама на dsnews.ua

Колишній президент США Дональд Трамп перед тим, як покинути Білий дім, залишив свому наступнику Джо Байдену дуже "великодушний лист"

Про це новий американський президент сам повідомив в коментарі ЗМІ, інформує "ДС".

Виступаючи в Овальному кабінеті після підписання указів у перший день своєї президентської каденції, Байден сказав, що не буде розкривати зміст листа з поваги до Трампа.

"Президент написав дуже великодушний лист. Оскільки він особистий, я не буду говорити про нього, поки не поговорю з ним (Трампом)", — сказав Байден журналістам.

Високопоставлений помічник Трампа описав лист як "особисту записку", в якій він молиться за успіх країни і за те, щоб нова адміністрація подбала про країну.

У січні 2017 року колишній президент Барак Обама, за традицією, залишив аналогічного листа Дональду Трампу. Трамп був настільки захоплений листом Обами, що спробував зателефонувати йому, щойно прочитав його в день інавгурації, пише "Європейська правда".

Як писала "ДС", 20 січня набула офіційних повноважень адміністрація 46-го президента США Джо Байдена. У перший день перебування на посаді президента Джозеф Байден підписав серію указів, які скасовують резонансні рішення його попередника Дональда Трампа.

    Реклама на dsnews.ua