• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

Байден заявив, що Трамп "роками розпалював насильство" у США

Реклама на dsnews.ua

Кандидат в президенти США від Демократичної партії Джо Байден розкритикував свого супротивника на виборах — нинішнього главу держави, "республіканця" Дональда Трампа в контексті триваючих масових заворушень в країні

Відповідну промову Байден виголосив, виступаючи в рамках своєї кампанії в місті Піттсбург (штат Пенсільванія), передає "ДС" з посиланням на російський Інтерфакс.

"Він може вірити, що висловлення слів "закон і порядок" роблить його сильним, але його нездатність закликати своїх же прихильників перестати вести себе як збройні ополченці в своїй країні показує вам, наскільки він слабкий", — додав Байден.

Колишній віцепрезидент країни засумнівався в здатності Трампа забезпечити безпеку в країні.

"Хто-небудь вірить в те, що в Америці буде менше насильства в разі, якщо Трамп буде переобраний? В Америці нам потрібна справедливість. В Америці нам потрібна безпека", — заявив кандидат в президенти.

"Він повинен захищати цю країну, але замість цього він виступає за хаос і насильство. Проста правда полягає в тому, що Трампу не вдалося захистити Америку. Так що тепер він намагається залякати Америку", — додав Байден.

За його словами, Трамп обіцяє змінити ситуацію в країні на краще, якщо він переможе в президентських виборах, "проте він зараз є президентом, і, відомо йому це чи ні, це (заворушення -" ДС ") відбуваються".

Кандидат в президенти також звинуватив Трампа в тому, що він "в чималому ступені" є причиною того, що люди бояться заразитися коронавірусом і померти.

Говорячи про заворушення в країні, Байден наголосив, що їх не можна назвати протестами.

"Заворушення — це не протести, пограбування — це не протести, влаштовувати пожежі — це не протести. Ніщо з цього не є протестами. Це беззаконня. Все ясно і просто. І ті, хто роблять це, повинні бути притягнуті до відповідальності", — сказав Байден.

Минулого тижня в ході загальнонаціонального з'їзду Республіканської партії Трамп розкритикував кандидата в президенти від демократів Джо Байдена, який, за словами нинішнього президента, в разі обрання може занурити в країну в анархію і беззаконня.

"Ми витратили останні чотири роки на те, щоб повернути назад збитки, нанесені Джо Байденом за останні 47 років", — заявив Трамп, додавши, що "краще — ще попереду".

Трамп також звинуватив кандидата від демократів в потуранні політиці Китаю, повторивши свою раніше зроблену заяву, що "Китай захопить Америку" в разі приходу Байдена до влади.

Як писала "ДС", передвиборча промова Джо Байдена привернула більше американців до екрану, ніж промова Дональда Трампа.

    Реклама на dsnews.ua