• USD 27
  • EUR 32.7
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Байден зробив примирливу заяву щодо конфлікту у Секторі Гази

Білий дім працює над сценаріями припиненням конфлікту в Секторі Гази із залученням безпосередньо Ізраїлю та Палестини, а також регіональних партнерів

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив президент США Джо Байден, інформує "ДС".

"Моя адміністрація має намір продовжувати залучати палестинців, ізраїльтян та інших регіональних партнерів до роботи із забезпечення сталого спокою. Ми вважаємо, що палестинці і ізраїльтяни в рівній мірі заслуговують на те, щоб жити в безпеці та в рівній мірі користуватися свободою, процвітанням і демократією", — сказав Байден на заході в Білому домі, присвяченому мусульманському святу Курбан-байрам.

Разом з тим, як повідомляють американські ЗМІ, мусульманські правозахисні групи в США бойкотували цей захід, заявивши, що адміністрація Байдена "допомагає, заохочує і виправдовує" ізраїльські авіаудари по палестинцях у Газі.

Нагадаємо, нині між Ізраїлем та Сектором Гази вже понад тиждень тривають бойові дії. Вони були спричинені зіткненнями в мечеті Аль-Акса між палестинцями та ізраїльською поліцією. Як повідомляє Армія оборони Ізраїлю, з боку Сектора Гази випустили близько 3,1 тисячі ракет.

На тлі загострення між Ізраїлем та ісламістським угрупуванням ХАМАС у Секторі Гази, а також масових безладів і сутичок між арабським і єврейським населенням відбулася телефонна розмова між президентом США Джо Байденом і премʼєр-міністром Ізраїлю Беньямін Нетаньягу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua