• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Білорусь затримала автомобіль з диппоштою Литви: У Вільнюсі різко відреагували

Білорусь затримала на кордоні автомобіль із дипломатичною поштою Литви. Міністерство закордонних справ Литви висловило рішучий протест у звʼязку з порушенням положень Віденської конвенції і викликало представника білоруського посольства для вручення ноти протесту

Вільнюс заявив про порушення Білоруссю Віденської конвенції
Вільнюс заявив про порушення Білоруссю Віденської конвенції
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні МЗС Литви, передає "ДС".

Дипломати повідомили, що на прикордонному переході Медінінкай білоруські прикордонники зажадали зірвати дипломатичні пломби і відкрити автомобіль. Оскільки литовські дипломатичні курʼєри не погодилися виконати цю вимогу, автомобіль був змушений розвернутися і повернутися на територію Литви.

"Затримання автомобіля, що перевозив дипломатичну пошту, біля державного кордону грубо порушує Віденську конвенцію про дипломатичні відносини. Білорусь ще раз продемонструвала, що для цієї держави не існує правил цивілізованого світу. Це лютуюча в центрі Європи диктатура", — сказав міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс.

4 червня в МЗС Литви терміново викликаний представник білоруського посольства і йому вручена нота протесту.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс закликав самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка покинути пост.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua