• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Бельгія вирішила поки не пускати туристів з країн, рекомендованих Радою ЄС

Реклама на dsnews.ua
Бельгія поки не планує відкривати свої кордони для приїжджих з 15 країн згідно з рекомендаціями Ради Європейського Союзу

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на бельгійські ЗМІ, передає "ДС".

Як зазначається, федеральний уряд Бельгії поки вважає ризик зараження COVID-19 для мандрівників занадто високим.

При цьому Франція, як і раніше, дозволяє на в'їзд громадянам та резидентам 31 держави ЄС та асоційованих з Шенгенським простором країн, які здійснюють необов'язкові поїздки.

Минулого тижня Рада ЄС рекомендував список з 14 країн (плюс Китай, якщо він буде дотримуватися умови взаємності на поїздки громадян Євросоюзу), для яких з 1 липня можна було б відкрити зовнішні кордони для необов'язкових поїздок. У нього, зокрема, увійшли Австралія, Алжир, Грузія, Канада, Марокко, Нова Зеландія, Руанда, Сербія, Таїланд, Туніс, Уругвай, Чорногорія, Південна Корея, Японія.

Передбачалося також дозвіл на в'їзд з Андорри, Монако, Ватикан і Сан-Марино.

Однак експерти, які консультують уряд Бельгії, заявили, що у дев'яти з цих країн як і раніше висока ступінь поширення коронавіруса, а інші не приймають зовсім або приймають не в повній мірі приїжджих з Євросоюзу.

Коли буде переглянуто таке рішення бельгійських властей, не повідомляється.

Як повідомляла "ДС", з-за карантину, запровадженого у зв'язку з пандемією коронавіруса, економіка Бельгії втратила 47 мільярдів євро.

    Реклама на dsnews.ua