• USD 28.6
  • EUR 34.2
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Бельгія посилює карантинні заходи

Реклама на dsnews.ua

Бельгія вводить повторний карантин з 1 листопада до 13 грудня

Відповідне рішення прийняв спеціальний комітет під головуванням прем'єр-міністра Бельгії, передає "ДС" з посиланням на RTBF.

"Наша країна перебуває в стані надзвичайної ситуації в області охорони здоров'я, тиск в лікарнях величезний", — сказав прем'єр Александр де Кроо.

За його словами, єдиним рішенням для бельгійців сьогодні є обмеження соціальних контактів.

"Ми будемо робити це стільки, скільки буде потрібно, але ми повинні зламати цю тенденцію і зробити це швидко", — додав прем'єр.

"Після поглиблених консультацій комітет прийняв рішення перейти до більш суворого карантину з однаковими правилами для всієї території країни", — заявив де Кроо.

Вводяться обмеження на зібрання громадян — до чотирьох чоловік на відкритому просторі. При цьому рекомендується носити маску і дотримуватися соціальної дистанції.

Також закриваються всі магазини товарів не першої необхідності.

Ці нові заходи будуть доповнювати заходи, оголошені на минулому тижні, які передбачають скасування спортивних і культурних заходів.

Нагадаємо, за останню добув світі зафіксували рекордні 505 тисяч нових випадків зараження коронавірусом. Найбільше випадків — у США, Індії та Франції.

    Реклама на dsnews.ua