• USD 27.1
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Бельгія закрилася навіть від вакцинованих українців

Бельгія офіційно виключила Україну з переліку держав, мешканцям яких дозволено в'їзд без "поважної мети" навіть за наявної вакцинації

Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать дані прикордонної служби та центру інформування про пандемію, передає "ДС" із посиланням на Європейську правду.

Зокрема, сайт бельгійської федеральної служби з внутрішніх справ, відповідальний також за прикордонні питання, більше не містить Україну у переліку держав, громадянам яких дозволено в'їзд до країни, незважаючи на пандемічні обмеження. Федеральна служба не уточнює, коли і чому Україна була видалена з цього переліку, але відомо, що в понеділок набуло чинності спільне рішення ЄС про переведення України в "червону зону".

Урядовий портал, присвячений пандемії, також прибрав Україну з переліку держав, щодо яких ЄС робить винятки з пандемічних обмежень, а також перевів Україну до червоної зони.

Раніше Бельгія дозволяла в’їзд з метою відрядження, туризму тощо також іноземців з країн, що не входять до спільного "білого списку", якщо ці подорожуючі завершили курс вакцинації від коронавірусу вакцинами, дозволеними в ЄС. Однак віднедавна і ця можливість прибрана: наприкінці жовтня Бельгія оголосила, про початок четвертої хвилі епідемії та закрила в’їзд для туристів та подібних категорій подорожуючих, окрім тих, хто є у "білому списку" та не становить епідемічної безпеки.

Таким чином, зараз в’їзд до Бельгії з України дозволений лише за наявності "поважної причини", як-от для тих, хто працює, навчається у Бельгії, їде на лікування, для об’єднання родини тощо.

Нагадаємо, раніше МЗС України попередило, що тимчасові обмеження Європейського Союзу не є скасуванням безвізу і стосуються виключно туристичних поїздок. Водночас у разі покращення епідемічної ситуації ЄС може оновити "зелений перелік".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua