• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Білоруська опозиція відмовилася визнавати "перемогу" Лукашенка

Реклама на dsnews.ua

Білоруська опозиція відмовилася визнавати результати виборів президента країни, оголошені сьогодні головою ЦВК Білорусі Лідією Єрмошиної, згідно з якими абсолютну більшість голосів отримав чинний президент країни Олександр Лукашенко

Про це заявив представник Об'єднаного штабу опозиції, довірену особу опозиційного кандидата Світлани Тихановской, повідомляє "ДС" з посиланням на видання "Хартія 97".

"Ми не визнаємо результати ЦВК, дані з дільниць у всіх районах республіки показують у нас 70-80%", — заявив довірена особа.

За даними ЗМІ, Об'єднаний штаб опозиції кандидата Тихановской обіцяє в найближчі години буде оголошений план подальших дій опозиції.

Як писала "ДС", 9 серпня у Білорусі пройшов основний день голосування на президентських виборах. За попередніми даними Центрвиборчкому, за чинного президента Олександра Лукашенка проголосував приблизно 80% виборців. Після оголошення попередніх результатів на вулиці білоруських міст вийшли десятки тисяч людей, протестуючи проти масштабних фальсифікацій, силовики почали затримання.

Президенти ряду європейських держав закликали владу Білорусі відмовитися від насильства відносно протестуючих і дотримуватися демократичних стандартів.

    Реклама на dsnews.ua