• USD 28.2
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Білоруси "перезріли" для об'єднання зі "старшим братом", - Лукашенко

Реклама на dsnews.ua

Президент Білорусі Олександр Лукашенко переконаний, що білоруси не сприймуть приєднання до Росії навіть на самих вигідних умовах

Про це Лукашенко заявив в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону, інформує "ДС".

"Якби навіть я погодився на це на найбільш вигідних умовах для Білорусі — в Білорусі це вже не сприймуть. Народ до цього не готовий, і ніколи вже... Народ перезрів. Це треба було 20-25 років тому — можливо, коли розпався Радянський Союз. Зараз — ні", — сказав президент Білорусі.

Також Лукашенко зізнався, що "щиро вважає" російського лідера Володимира Путіна своїм "старшим братом".

"Я вважаю Володимира Володимировича своїм старшим братом. Щиро вважаю своїм старшим братом... Ти дійсно і за віком, і за вагою старший брат. Але поведінка старшого і молодшого брата... Я вважаю, що старший брат завжди повинен молодшого підтримувати... Старший брат повинен допомогти, підказати, не підставити підніжку, коли ти намагаєшся щось зробити, а підтримати", — пояснив глава Білорусі.

Як відомо, Росія і Білорусь планували підписати дорожні карти, націлені на поглиблення інтеграції, до 20-річчя договору про створення Союзної держави. Розробку галузевих карт з розвитку інтеграції займалася створена урядами Білорусі та Росії робоча група.

Однак у березні глава МЗС Білорусі Володимир Макей заявив, що Білорусь призупинила роботу над "дорожніми картами" по інтеграції з Росією.

    Реклама на dsnews.ua