• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Берлін пропонує створити Сполучені Штати Європи

Реклама на dsnews.ua
У Німеччині запропонували свій варіант «двошвидкісний» Європи - створити Сполучені Штати

Про це заявив колишній президент Європарламенту, лідер Соціал-демократичної партії Німеччини Мартін Шульц, передає "ДС" з посиланням на Deutsche Welle.

Зокрема, політик хоче до 2025 року перетворити Європейський Союз в Сполучені Штати Європи, для чого країни повинні укласти загальний конституційний договір.

За його словами, якщо деякі країни, які зараз є членами ЄС, не захочуть перебувати в такому об'єднанні, то вони повинні будуть вийти зі складу Євросоюзу.

"Європа - це гарантія нашого виживання. Це єдиний шанс, якщо ми хочемо конкурувати з іншими великими регіонами світу", - зазначив Шульц.

На думку екс-голови Європарламенту, федеративна Європа не стане загрозою для країн-членів, а змістовним доповненням національних держав.

Крім того, Шульц попередив про розвиток праворадикальних рухів у Європі. Він впевнений, якщо не посилити Європу "цілком конкретно", то правопопулистские сили в ній переможуть. В якості прикладів навів успіхи правих партій на виборах у Франції, Нідерландах, Фінляндії, Данії, Австрії та Німеччини.

    Реклама на dsnews.ua