• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Бейрут охрестили зоною лиха: в місті ввели надзвичайний стан

Реклама на dsnews.ua

В результаті двох вибухів в Бейруті (Ліван), які відбулися 4 серпня, в місті на два тижні введений режим надзвичайного стану. Також столицю Лівану оголошено зоною лиха

Про це оголосила Рада національної оборони Лівану, передає "ДС" з посиланням на ABC News.

Зазначається, що засідання ради проходило під головуванням президента Лівану Мішеля Ауна. Як зазначається, режим надзвичайного стану в країні буде діяти протягом двох тижнів.

The Telegraph уточнює, що Мішель Аун також оголосив триденний траур за загиблими. Крім того, за його словами, уряд виділить понад $65 мільйонів екстрених коштів на допомогу і подолання наслідків після вибухів.

За словами глави ліванського Червоного Хреста, число загиблих в результаті потужних вибухів в Бейруті перевищило 100.

Червоний Хрест Лівану також допомагає вивозити тіла загиблих і постраждалих з місця інциденту, оскільки лікарні міста переповнені.

Увечері 4 серпня в порту Бейрута прогриміли два потужні вибухи. Хвиля від другого вибуху була такої сили, що пошкодила половину будівель міста. Губернатор Бейрута вже порівняв НП з ядерними бомбардуваннями Хіросіми і Нагасакі. У ліванському МОЗ повідомили про десятки загиблих і понад 3700 постраждалих, проте дані постійно збільшуються.

    Реклама на dsnews.ua