• USD 28.3
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Без чорношкірих і батогів: НАТО заперечує перекидання солдат ближче до Білорусі

Реклама на dsnews.ua

У НАТО відкинули звинувачення Олександра Лукашенка, який де-факто є президентом Білорусі, про те, що Альянс стягує війська до кордону з Білоруссю

Про це заявив прессекретар Північноатлантичного альянсу, передає "ДС" з посиланням на " Інтерфакс ".

"Ніякого нарощування сил НАТО в регіоні немає. Багатонаціональна присутність НАТО у східній частині Північноатлантичного союзу не становить загрози для жодної країни. Вона має суворо оборонний, пропорційний характер і спрямована на запобігання конфліктам і збереження миру", — йдеться в заяві.

Він закликав білоруську владу поважати основні свободи, включаючи право на мирний протест, і зазначив, що в НАТО уважно стежать за розвитком ситуації в Білорусі.

Як повідомляла "ДС", раніше Олександр Лукашенко на мітингу своїх прихильників заявив, що НАТО стягує війська до кордону з Україною.

"Натівські війська брязкають гусеницями біля наших воріт. Йде нарощування військової потужності на західних кордонах нашої країни. Нам пропонують солдатів НАТО. Чорношкірих, жовторотих і білявих. Нас хочуть одягнути в постоли і поганяти батогом. Невже ви це не бачите?", — сказав Лукашенко.

    Реклама на dsnews.ua