• USD 36.5
  • EUR 39.7
  • GBP 46.1
Спецпроєкти

Безпілотники хуситів атакували Ємен та Саудівську Аравію

Внаслідок атаки безпілотників хуситів по військовій базі в Ємені четверо військових загинули і ще кілька десятків отримали поранення. Крім того, 17 безпілотників, запущених рухом гуситів, перехопила за день Саудівська Аравія

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленнях видань Xinhua та Reuters з посиланням на коаліцію під керівництвом Саудівської Аравії та представника гуситів, передає "ДС".

Зазначається, що військова база новобранців проурядових Єменських сил, підтримувана Саудівською Аравією і розташована на прикордонному КПП "Аль-Вадим", зазнала бомбардування безпілотників, запущених хуситами. В результаті в районі нападу стався потужний вибух.

У саудівській Аравії, як повідомив представник хуситів, один безпілотник був запущений з військової бази в Хаміс-Мушаїті.

Коаліція заявила, що ще два безпілотника були запущені в напрямку Хаміс-Мушаїта, а вісім безпілотників запущені в напрямку півдня королівства, один з яких націлений на місто Наджран. Всі ці безпілотники перехопили.

Шість озброєних дронів знищили.

Зазначається, що хусити, підтримувані Іраном, часто здійснювали напади на Хаміс-Мушаїт і інші саудівські міста вздовж кордону під час війни в Ємені, яка тривала більше шести років.

Відзначимо, війна в Ємені почалася у вересні 2014 року, коли хусити захопили столицю країни Сану.

Саудівська Аравія разом з ОАЕ та іншими країнами вступила у війну разом з міжнародно визнаним урядом Ємену в березні 2015 року. Натомість Іран підтримав хуситів.

В результаті війни загинули близько 130 тисяч людей, зокрема більше 13 тисяч мирних жителів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua