• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.3
Спецпроєкти

Білий дім повідомив "протокольні подробиці" зустрічі Байдена з Путіним

Зустріч президентів США та Росії Джо Байдена і Володимира Путіна може тривати чотири-пʼять годин без перерви та обіду

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Білого дому, інформує "ДС".

За планом, Путін прибуде на місце зустрічі перший, де його зустріне президент Швейцарії Гі Пармелен, потім прибуде Байден. Пармелен проведе їх до кімнати, де відбудуться переговори, а сама дискусія відбуватиметься за участі лише президентів США і Росії, державного секретаря й голови МЗС Росії, а також перекладачів.

Конкретні часові рамки зустрічі у Женеві не вказані, однак в Білому домі підтвердили, що сторони орієнтуються на чотири-пʼять годин перемовин без запланованих перерв чи формального обіду. Також зазначається, що сторони "не розділять трапезу", а за результатами саміту президенти проведуть окремі пресконференції.

Представники Білого дому відмовились відповідати на запитання журналістів щодо очікувань від результатів переговорів, ймовірного підписання угод чи посилення дипломатичного представництва у посольствах обох країн. Разом з тим один з високопосадовців сказав, що Байден готувався до цього "дуже важливої міжнародної події", уважно вивчаючи деталі й говорячи із радниками в уряді та позаурядовими експертами, пише "Голос Америки".

Як відомо, зустріч Байден-Путін запланована на 13:00 (14.00 за Києвом).

Нагадаємо, 15 червня Байден вилетів до Женеви на зустріч з Путіним.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua