• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Білорусь вимагає від Польщі видати адміністраторів опозиційних Telegram-каналів

Реклама на dsnews.ua

Білорусь передала Польщі ноту з вимогою видати адміністраторів опозиційних Telegram-каналів "Нехта" і "Нехта Live" Степана Путила і Романа Протасевича, які висвітлюють акції протесту в Білорусі

Нота була передана представниками МЗС Білорусі тимчасовому повіреному в справах Польщі в країні Мартіну Войцеховському, передає "ДС" з посиланням на білоруське зовнішньополітичне відомство.

"Польській стороні передана нота з копією спрямованих Генеральною прокуратурою Республіки Білорусь на адресу Міністерства юстиції Республіки Польща та Генеральної прокуратури Республіки Польща запитів про видачу для притягнення до кримінальної відповідальності Путила С.А. і Протасевича Р.Д. Польську сторону закликали видати С.Путила і Р.Протасевіча Республіці Білорусь в найкоротші терміни з урахуванням особливої суспільної небезпеки їх злочинної діяльності", — сказано в повідомленні.

Як повідомляла "ДС", раніше Слідчий комітет Білорусі звинуватив творців Telegram-каналу NEXTA Степана Путила і Романа Протасевича в "організації масових заворушень" та "організації групових дій, що грубо порушують громадський порядок".

    Реклама на dsnews.ua