• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Білоруська опозиція розраховує, що Лукашенко втратить владу навесні

Самопроголошений президент країни Олександр Лукашенко буде змушений зректися влади у найближчі місяці. Причиною стане зростаючий тиск на його режим з боку ЄС і США

Реклама на dsnews.ua

Так думку висловила лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська, передає "ДС" з посиланням на Deutsche Welle.

"Тиск зростатиме з кожним днем, і одного разу стане для Лукашенка надмірним, тому він піде. Режим Лукашенка впаде ще в цьому році. Думаю, навесні він піде", — зазначила вона.

Водночас колишній міністр культури Білорусі, член президії Координаційної ради опозиції Павло Латушко закликає Захід домагатися повної економічної ізоляції Білорусі.

"Ми готові виносити санкції шість або дванадцять місяців, якщо після цього ситуація покращиться" — заявив він.

Він вважає, що Європейському союзу необхідно припинити всі економічні відносини з Білоруссю, щоб апарат режиму Лукашенка не міг більше "виручати кошти на міжнародних фінансових ринках".

При цьому опозиціонер, так само як і Світлана Тихановська, висловив впевненість у тому, що "вирішальна битва" між протестувальниками і нинішньою владою розіграється вже навесні.

Нагадаємо, нещодавно Світлана Тихановська визнала, що білоруська опозиція "втратила вулиці" і наразі тимчасово програла режиму Лукашенка, однак виразила сподівання, що протести відновляться навесні. Крім того, вона була незадоволена масштабами санкцій проти режиму Лукашенка.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua