• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Біля руставської в'язниці відбулися зіткнення прихильників Саакашвілі і поліції, є затримані

Прихильники Михайла Саакашвілі провели акцію протесту у Грузії біля руставської в'язниці, де знаходиться політик. Мітинг переріс у сутички з правоохоронцями

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у матеріалі "Ехо Кавказу", передає "ДС".

Учасники акції намагалися зробити написи на стіні огорожі в'язниці "Свободу Міші". Після цього стались сутички між учасниками протесту і правоохоронцями. В ході протесту затримали чотирьох осіб.

Раніше прихильники Саакашвілі заявили, що мітинги біля в'язниці будуть щоденними. Окремо планується велика акція в Тбілісі, але дата поки не названа.

Крім того, адвокат Саакашвілі Бека Басилая повідомила, що Михайло Саакашвілі, який наразі знаходиться під арештом і тримає голодування, схуд на 12 кг.

"З кожним днем стан його здоров'я буде поступово погіршуватися", — сказала адвокат.

Нагадаємо, експрезидент Грузії Михайло Саакашвілі був затриманий 1 жовтня в Тбілісі. Як заявив прем'єр-міністр країни Іраклій Гарібашвілі, політик повернувся на батьківщину, щоб влаштовувати безлади і вбивства опозиціонерів.

Він додав, що Саакашвілі зможе повернутися в Україну тільки після того, як проведе у в'язниці весь термін.

Як писала "ДС", адміністрація грузинської в'язниці, в якій знаходиться колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі, навмисне створює колишньому лідеру країни некомфортні умови.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua