• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Бізнесу Трампа пророкують збитки через штурм Капітолію, — ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

Компанія колишнього президента США Дональда Трампа Trump Organization в минулому році зафіксувала падіння виручки через спалах COVID-19. також для його бізнесу пророкують проблеми через штурм Капітолію

Про це пише The Wall Street Journal, передає "ДС".

Trump Organization належать готелі, гольф-клуби і комерційна нерухомість. За даними Управління державної етики США, виручка деяких обʼєктів нерухомості, що належать компанії, впала майже на 40%, в той час як більш високоприбуткові обʼєкти зафіксували ще більше зниження показника.

Проблеми Trump Organization, ймовірно, посиляться в найближчі місяці, зазначає WSJ. Деякі партнери та клієнти компанії заявили, що розірвуть звʼязки з колишнім президентом США після заворушень в Капітолії.

Так, деякі юридичні фірми згодом розірвали відносини з Trump Organization. Професійна асоціація гольфістів США заявила, що розриває контракт на проведення чемпіонату 2022 року на належать Трампу полях для гольфу в Нью-Джерсі.

"Ще більшою загрозою для бізнесу Трампа може стати відмова компаній від оренди комерційної нерухомості в Нью-Йорку і Сан-Франциско", — зазначає видання.

Wall Street Journal пише, що в цілому виручка бізнесу Трампа склала за звітний період 278 млн дол у порівнянні з 446 млн у 2019 році. Крім того, у найближчі кілька років компанії належить погасити борг обсягом понад 400 млн дол, а рефінансування боргу може викликати труднощі, оскільки давні кредитори бізнесу, включаючи Deutsche Bank AG, намагаються дистанціюватися від колишнього американського президента.

Нагадаємо, 6 січня прихильники колишнього президента США Дональда Трампа увірвались до будівлі Капітолію. Внаслідок заворушень загинуло 4 людини, було арештовано 68 осіб.

    Реклама на dsnews.ua