• USD 38.3
  • EUR 41.6
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

Блінкен назвав цілі США в Україні

США допомагатимуть Україні подолати корупцію, провадити демократичні реформи та опиратися військовій агресії в майбутньому

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив державний секретар США Ентоні Блінкен під час підсумкової пресконференції, передає "ДС" з посиланням на "Голос Америки".

За його словами, США докладають зусиль, щоб допомогти Україні "стати на ноги демократично, військово, економічно, а не лише справлятися із поточним викликом, який продовжує створювати Росія".

"Звісно, ми працюємо над поглибленням демократичних реформ, щоб допомогти Україні подолати корупцію, що необхідно для надходження інвестицій, а також для того, щоб Україна була сильною демократичною державою", – сказав Блінкен.

Держсекретар зазначив, що США та партнери допомагають Україні будувати майбутнє, у якому вона "зможе стримувати агресію та захищатися від неї".

"Ми активно працюємо над тим, щоб залучити в Україну набагато більше інвестицій, у тому числі для діяльності приватного сектора, щоб Україна могла економічно процвітати. І в цьому ми досягаємо справжнього успіху", – підкреслив голова Держдепу США.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua