• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Блогера українського походження судитимуть у Росії за пропаганду наркотиків

Матеріали адміністративної справи з пропаганди наркотиків в інтерв'ю Юрія Дудя надійшли в Зюзінський районний суд міста Москви

Юрій Дудь
Юрій Дудь
Реклама на dsnews.ua

Про це ТАСС повідомила директор Ліги безпечного інтернету, член Громадської палати Росії Катерина Мізуліна, передає "ДС".

"Офіційні психолінгвістичні судові експертизи, проведені в рамках адміністративної справи, підтвердили факти пропаганди наркотиків в двох інтерв'ю блогера Юрія Дудя. Матеріали справи були направлені до Зюзінського районного суду міста Москви для ухвалення подальшого рішення по цій справі", — сказала співрозмовниця агентства.

Суд підтвердив журналістам надходження документів.

Йдеться про матеріали розслідування адміністративної справи, порушеної 23 квітня управлінням із контролю за обігом наркотиків ГУ МВС Росії по місту Москві за статтею 6.13 год. 1 Кодексу про адміністративні правопорушення ("Пропаганда наркотичних засобів"). Мізуліна пояснила, що в ході розслідування адміністративної справи було проведено низку офіційних експертиз, які підтвердили факти пропаганди наркотичних речовин у двох відеоінтерв'ю блогера Юрія Дудя: інтерв'ю з українським блогером Івангаєм, інтерв'ю з виконавцем Моргенштерном.

Нагадаємо, Дудь народився в Постдамі (Німеччина), проте в чотири роки переїхав із батьками до Москви. При цьому він завжди називає себе українцем, оскільки його батько і мати — українці. При цьому своїм домом Дудь вважає Росію.

Як пише Sports.ru, в інтерв'ю сайту "Футбол 24" Дудь назвав себе "стовідсотковим хохлом".

"У мене в роду нема російської крові, я стовідсотковий хохол, але виріс я в Москві, моя країна, моя любов і мій дім — це саме Росія. А дім мені не хочеться кидати, навіть якщо він, так сталося, опинився в облозі у дикунів. Будь-яка облога має властивість рано чи пізно закінчуватися. Поки цього не сталося, я просто спробую зберегти здоров'я, бадьорість духу і, вибачте, совість", — сказав він.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua