• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Bloomberg: Трамп піде у президенти у 2024 році, але не візьме із собою Пенса

Колишній господар Білого дому Дональд Трамп 2024 року розраховує знову балотуватися на посаду президента США. У той же час його кандидатом на посаду віце-президента буде не Майк Пенс

Дональд Трамп
Дональд Трамп / AP
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляють джерела видання Bloomberg, передає "ДС".

Так, зазначається, що Трамп у бесідах зі своїм оточенням давав зрозуміти, що «серйозно розглядає можливість ще раз балотуватися в президенти в 2024 році». За відомостями журналістів, радники рекомендують йому не вибирати Майка Пенса кандидатом у віце-президенти. Пенс раніше займав зазначену посаду у адміністрації Трампа.

Джерела видання уточнили, що Трамп «обговорював можливі альтернативи Пенсу». У числі варіантів, які розглядали радники республіканця, вибір ним кандидатом у віце-президенти афроамериканця або жінки. За даними агентства, Трамп, зокрема, допускає можливість назвати «напарницею» по гонці губернатора Південної Дакоти Крісті Ноем.

Утім джерела вказують, що Пенс і сам, ймовірно, не побажає знову бути кандидатом у віце-президенти США.

Радник Трампа Джейсон Міллер повідомив журналістам агентства, що той поки не прийняв остаточного рішення щодо того, чи буде він балотуватися в президенти в 2024 році.

Нагадаємо, Трамп під час виступу 28 лютого на консервативній конференції у Флориді допустив, що може знову взяти участь у президентських перегонах у США.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua