• USD 26.2
  • EUR 30.5
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

"Бо не голодні": Лукашенко на прикладі Африки насварив "безмедальних" білорусів на Олімпіаді (ВІДЕО)

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко впевнений, що спортсмени з цієї країни не досі не виграли жодної медалі на Олімпійських іграх в Токіо, оскільки вони "не голодні"

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Відео емоційної промови Лукашенка опублікував лояльний до нього Telegram-канал "Пул першого", передає "ДС".

"Знаєте, чому ми часом в спорті не виграємо, ще десь? Не голодні! Я дивлюся, ось ці країни африканські, зруйновані країни — візьміть Сербію! Так, талановита нація, ну, така як ми!", — сказав Лукашенко.

Він також поміркував про успіхи сербів в спорті.

"Але чому результати такі? Тому що вони знають, що якщо вони переможуть на Олімпіаді, на чемпіонаті світу — вони матимуть все! Не переможуть — будуть десь шататися, шматок хліба шукати. А ми всіх підтримуємо! Особливо їх (спортсменів з Білорусі — "ДС") дружини!", — обурюється самопроголошений президент Білорусі.

Лукашенко також згадав білоруський футбол.

"У чемпіонаті футболу люди отримували величезні суми грошей! А навіщо дружинам працювати: вони сидять і тицяють в ці" айфони ". І все" забечебечилися" (підтримують протестувальників проти режиму Лукашенка під біло-червоно-білими прапорами країни — "ДС") — від неробства! ", — припустив Лукашенко.

Він додав, що це "не тільки його висновок".

"Є люди, які спостерігають за цими процесами, і мені прямо кажуть: "Кому ми гроші платимо?". Я не проти! Талановитий, приніс славу країні, медалі, ордени — отримуй все: земельні ділянки, ось тобі, будуй будинок, медаль, великі гроші — ми платимо!", — поміркував Лукашенко.

Нагадаємо, в активі збірної України на іграх вже чотири бронзових медалі.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua