• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Боба Ділана звинуватили у зґвалтуванні дитини

Легендарного американського фолк-виконавця й лауреата Нобелівської премії з літератури Боба Ділана звинуватили у зґвалтуванні 12-річної дівчинки в 1965 році

Реклама на dsnews.ua

Про це The Guardian повідомляє із посиланням на текст позову в суд Мангеттену, інформує "ДС".

У позові зазначається, що Ділан "потоваришував і встановив емоційний зв'язок" з дівчинкою, залицявшись до неї протягом шести тижнів у квітні й травні 1965 року.

Позов подала 68-річна мешканка Гринвіча штату Коннектикут J.C. Жінка стверджує, що Ділан, якому тоді було 23 чи 24 роки, "скористався своїм статусом музиканта", підбиваючи клини до J.C. з метою "завоювання довіри й отримання контролю для вчинення подальшого сексуального домагання і наруги над нею" в готелі на Мангеттені.

Музикант нібито схиляв потерпілу до алкоголю й наркотиків, а також залякував фізичним насильством, що залишило відбиток на психічному здоров'ї потерпілої – депресію, приниження й тривогу, пише УНІАН.

Позивачка вимагає компенсації й суду присяжних у звинуваченнях в нападі, побитті, незаконному позбавленні волі й заподіяного емоційного стресу, наслідки якого змушували дівчинку неодноразово звертатися за професійною медичною допомогою.

Представник Ділана заявив, що "заява 56-річної давнини не відповідає дійсності та буде рішуче захищатися".

Раніше "ДС" писала, що у Великобританії виправдали колишнього міністра, якого звинувачували у зґвалтуванні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua