• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Вболівальникам матчів Євро-2020 у Бухаресті слід готувати "паспорти вакцинації" та довідки

Румунська футбольна федерація оприлюднила правила для вболівальників, які планують відвідати перенесені на літо 2021 року матчі Євро-2020 в Бухаресті

Візові вимоги встановлюються як до пандемії COVID-19
Візові вимоги встановлюються як до пандемії COVID-19
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Української футбольної асоціації, передає "ДС".

Збірна України зіграє у столиці Румунії два матчі групового етапу фінальної частини Євро-2020. 17 червня — з Північною Македонією, а 21-го — з Австрією. Уболівальники, які бажають підтримати команду безпосередньо на стадіоні, мають слідувати правилам, встановленим румунською стороною з 1 червня.

Зокрема, для перетину кордону Румунії скасовується різний підхід для громадян із "червоної", "жовтої" та "зеленої" карантинних зон. Візові вимоги встановлюються як до пандемії COVID-19.

Для уникнення карантину іноземці з "червоної" зони мають надати або паспорт вакцинації (процедура має відбутися щонайменше за 10 днів до вʼїзду в Румунію), або довідку про наявність антитіл типу IgG (тест має бути проведений максимум за 14 днів до вʼїзду в Румунію), або негативний тест RT-PCR (проведений не більш ніж за 72 години до вʼїзду в Румунію — для осіб, що перебуватимуть у країні не більше 72 годин).

Іноземці з "жовтої" зони: або паспорт вакцинації (процедура має відбутися щонайменше за 10 днів до вʼїзду в Румунію), або довідку про наявність антитіл типу IgG (тест має бути проведений максимум за 14 днів до вʼїзду в Румунію), або негативний тест RT-PCR (тест має бути проведений не більш ніж за 72 години до вʼїзду в Румунію).

Для іноземців із "зеленої" зони карантинних обмежень немає.

Люди, які не залишать територію Румунії протягом трьох днів (72 годин), на четвертий день потраплять на карантин на 14 днів за адресою, заявленою для проживання при вʼїзді в країну.

Для дітей віком до трьох років немає необхідності надавати негативний результат тесту RT-PCR.

Для дітей від трьох до 16 років потрібен негативний тест RT-PCR (тест має бути проведений не більш ніж за 72 години до вʼїзду в Румунію).

"Червона" зона — країни, де протягом останніх 14 днів рівень випадків COVID-19 перевищує 3 на 1000 мешканців.

"Жовта" — рівень становить 1,5—3 на 1000 мешканців.

"Зелена" — менше 1,5 на 1000 мешканців.

Як писала "ДС", станом на ранок 1 червня в Україні зафіксовано 2 137 нових випадків коронавірусної хвороби.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua