• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

"Велика сімка" домовилась виділяти до $100 млрд щорічно на "зелені проєкти"

Глави країн "Великої сімки" (G7) оголосили про запровадження інвестицій для "зелених" проєктів. Загальна сума інвестицій складе до 100 млрд доларів на рік

Реклама на dsnews.ua

Новий план інвестицій отримав назву "Відновити краще, ніж було, на благо світу", передає "ДС" з посиланням на Reuters.

Мета проекту — збільшити міжнародне фінансування екологічних інфраструктурних проектів.

Серед таких вказані, наприклад, розвиток залізниць в Африці, розширення будівництва вітряних електростанцій в Азії і деякі інші. Загальна сума інвестицій складе до 100 млрд доларів на рік.

"Як демократичні країни, ми несемо відповідальність за те, щоб допомогти країнам, що розвиваються, скористатися перевагами чистого розвитку через справедливу і прозору систему. У G7 є безпрецедентна можливість провести глобальну зелену промислову революцію, яка може змінити наш спосіб життя", — заявив премʼєр-міністр Великобританії Борис Джонсон.

Проте деякі представники екологічних організацій, присутні на засіданні G7, піддали критиці заяви лідерів Великої сімки і Бориса Джонсона зокрема, назвавши їх повторенням минулих обіцянок.

Як повідомляла "ДС", лідери США, Великої Британії, Німеччини, Франції, Італії, Канади та Японії зібралися у пʼятницю, 11 червня, на переговори у форматі G7 на курорті Карбас-Бей у графстві Корнуолл на південному заході Англії.

Того ж дня з лідерами країн "Великої сімки", які прибули на саміт до графства Корнуолл, зустрілась королева Великої Британії Єлизавета II.

На саміті країни G7 домовилися виділити 100 млрд доларів країнам, що постраждали від COVID-19.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua