• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Борги олігарха. США дозволили Коломойському продати нерухомість у Далласі

Американська компанія Centurion American погодилася викупити будівлю в Далласі (штат Техас), що належить українському олігарху Ігорю Коломойському. Сума угоди становить 23,3 мільйона доларів.

Реклама на dsnews.ua

За попередніми даними, продаж буде завершений 27 вересня, інформує "ДС" із посиланням на "Радіо Свобода".

Як зазначається, Федеральна окружна суддя США Марсія Кук задовольнила клопотання Міністерства юстиції США і дозволила компанії Ігоря Коломойського продати будівлю в Далласі, арештовану в справі про відмивання коштів. Передбачається, що кошти від продажу майна будуть спрямовані на погашення податкових та інших боргів.

З цією будівлею, яку виставлено на продаж, повʼязано понад $425 тис. боргу з податку на нерухомість, пені та виплат місцевій громаді. Решту коштів американський уряд розмістить на депозит.

"Суд вважає, що проміжний продаж майна необхідний і доречний для збереження вартості майна до закінчення провадження", – йдеться в рішенні судді Кук.

Раніше Міністерство юстиції звинуватило українського олігарха в тому, що він придбав будинок в Далласі, а також ще два обʼєкти в штатах Кентуккі і Огайо на кошти, виведені з "ПриватБанку" в Україні.

Також "ДС" писала, що наприкінці серпня Канцлерський Суд штату Делавер відхилив клопотання колишніх власників "ПриватБанку" про припинення розгляду справи за позовом Банку, в якому відповідачі заявляли, що справа має розглядатись судами України (forum non conveniens).

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua