• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Боррель закликав країни ЄС змінити відносини з Росією

Країни Європейського Союзу мають сформувати єдину позицію у відносинах з Російською Федерацією

Жозеп Боррель
Жозеп Боррель
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель на сесії Європарламенту, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Наша єдність має бути нашим найбільшим активом у відносинах із Росією, тому що очевидно, що Росія хоче посіяти серед нас розбрат", — сказав Боррель.

"Ми маємо намагатися бути єдиними в тому, що стосується відносин із Росією. І, повірте мені, це не завжди просто", — додав він.

Дипломат констатував, що Росія залишається великим гравцем на міжнародній арені — і "нікуди не зникне". Тому, за його словами, Євросоюз повинен прагнути більш стабільних і менш конфліктних відносин з Москвою.

"Росія не зникне, вона буде тут, тож ми повинні знайти шлях, який допоможе нам змінити поточну динаміку, й домогтися менш конфліктних, більш передбачуваних і стабільних відносин", — сказав Жозеп Боррель.

Він додав, що одним із завдань ЄС залишиться захист "таких людей, як Навальний і ті, хто його підтримує", і закликав Європарламент не забувати про це.

Як писала "ДС", Жозеп Боррель заявляв, що Європейському Союзу нічого не залишається, як вести переговори з новими керівниками Афганістану з руху "Талібан".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua